Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 34
Doskonały filtr SPF, nie pozostawia białego nalotu, nie skleja skóry, ma subtelny, ale przyjemny zapach. Używam go przez cały rok. Zdecydowanie polecam do cery trądzikowej, suchej lub wrażliwej.
Bardzo mi się podoba, długo szukałam odpowiedniego kremu z filtrem, teraz nie muszę już szukać
Jeśli chodzi o ochronę przeciwsłoneczną, jest świetna, ale jedyny minus to to, że zostawia ślady na ubraniach. Ogólnie jednak dobrze sprawdza się przy cerze tłustej i wrażliwej.
Podoba mi się, że nie pozostawia białych śladów. Dobrze się wchłania. Nawilża. Bardzo dobrze chroni. Został przetestowany nawet wysoko w górach.
Krem jest całkiem dobry, dzięki chemicznym filtrom przeciwsłonecznym nie wybiela skóry i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu. Jednak nawilżenie jest bardzo słabe i przy nałożeniu większej ilości skóra się łuszczy. Następnym razem wolałabym kupić Purito.
Używam kremu od 3 lat, nawet w codziennym życiu, w warunkach miejskich. Dosyć długotrwały efekt ochronny. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy ani białych śladów, bardzo dobrze się wchłania i nadaje się pod makijaż. Nie pozostawia uczucia lepkości, lubię go używać codziennie.
Ma uspokajający, lawendowy zapach. Szybko się wchłania i doskonale nadaje się pod makijaż. Nie pozostawia uczucia lepkości, lubię używać go codziennie.
Przyjemny dla skóry, nie pozostawia tłustej warstwy i nie podrażnia skóry. Gorąco polecam dla skóry wrażliwej i tłustej.
Uwielbiam ten krem przeciwsłoneczny! Nie pozostawia białego osadu, szybko się wchłania i ma cudowny zapach. Polecam w 100%, a do tego nie zawiera żadnych silikonów. Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam
Chyba najlepszy filtr SPF jaki kiedykolwiek miałam, bardzo przyjemna, lekka konsystencja i robi to co ma robić. polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.