Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo








Opinie – 4
Bardzo fajny toner o ladnym zapachu. Bardzo dobrze nawilza, szybko sie wchlania. Jedyne do czego moglabym sie przyczepic to forma aplikacji tj ostatnio bardziej preferuje tonizacje w formie mgielki ale to juz osobiste preferencje ktore nie maja wplywu na jakosc porduktu.
Ten tonik naprawdę jest wart swojej ceny! Nie przetłuszcza skóry, a rano moja skóra wygląda po nim naprawdę ładnie! Duże opakowanie jest po prostu fantastyczne!
Tonik ma bardzo przyjemną konsystencję i subtelny cytrusowy zapach. Moim zdaniem bardziej nadaje się do cery normalnej lub mieszanej, nie nawilża wystarczająco skóry suchej.
Toner świetnie się sprawdził. Cera jest rozjaśniona i nawilżona.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.