Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Opinie – 1
Tonik nie jest zły, dobrze nawilża, po nałożeniu pokrywa skórę lekką, błyszczącą powłoką, zauważyłam, że nie ma potrzeby stosowania kremu wieczorem i sam tonik w zupełności wystarcza, poza tym mam wrażliwą skórę. Tonik jest bezzapachowy, ale skóra po nałożeniu lekko czerwienieje na policzkach, ale potem koloryt się wyrównuje. Chętnie kupię go ponownie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.