Важко сказати.Продукт нешкідливий. Після 3 тижнів використання важко сказати, чи це працює. Дайте йому ще трохи часу.
В зоні Т я не помітила ніякої різниці після протирання обличчя тампоном залишається лиЧитати далі
Дуже гарні пластівціЦе пластівці, сильно замочені і закриті в цій зеленій тарі. Їх витягують за допомогою такого пінцета. Я використовую їх раз на тиждень замість тоніка. Вони чудово заспокоюють зміни. У мене кЧитати далі
Важко сказати.Продукт нешкідливий. Після 3 тижнів використання важко сказати, чи це працює. Дайте йому ще трохи часу.
В зоні Т я не помітила ніякої різниці після протирання обличчя тампоном залишається лиЧитати далі