Крем для рук, який хочеться з'їсти!Плюси:
Аромат настільки інтенсивний, що вам захочеться з'їсти манго 🥭.
Легка консистенція.
Після нанесення не залишає слизьких рук.
Розмір і форма упаковки дуже зручні для перенесення.
МінуЧитати далі
ВершкиЦей крем найкращий з усіх, що я коли-небудь використовувала. Він чудово зволожує та довго тримається. Це моя найкраща інвестиція у здорову шкіру.
Дивовижний крем!Я в захваті від консистенції, повністю нейтрального та послідовного аромату "без ароматизаторів", ефектів, формули та бренду ;)
Це дуже приємний та легкий у нанесенні, ніжний крем, який звоЧитати далі
Гарний крем для очейЦе дуже шовковисто-гладкий крем, легкий, хоча й важкий, добре зволожує шкіру навколо очей. Я користувалася ним довго до цього огляду, не відчувала жодних різких змін шкіри навколо очей чи змЧитати далі
Мега-пом'якшенняЦе найпом’якшувальніший зволожувальний крем, який я коли-небудь використовувала (а я перепробувала їх безліч).
Він заспокоює мою шкіру, робить її зволоженою та неймовірно м’якою — пружною тЧитати далі
Класний тінтДуже гарний тінт. У мене не було великих очікувань, але виявилось, що він гарно зволожує і дає дуже гарний ніжно рожевий колір. Виглядає, що це просто ваші такі соковиті губи від природи, а Читати далі