ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
Крем, який я шукала.У мене жирна шкіра, і я зазвичай не люблю креми, але цей – незамінний. Я в захваті від цього продукту; замовляю його вже вдруге. Крем справді виправдовує свою назву – він не збирається в груЧитати далі
Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
Суха шкіраЯ вже використала другий тюбик. Він дуже ефективний і глибоко очищає. Будьте обережні із сухою шкірою та зволожуйте її одразу після вмивання, оскільки вона може сушити шкіру.
ПінаЯ дуже рекомендую цю пінку, вона чудово очищає. Це мій другий продукт. Він обов'язковий до використання, і після нього моє обличчя стає м'яким і гладеньким.
Дивовижний крем!Я в захваті від консистенції, повністю нейтрального та послідовного аромату "без ароматизаторів", ефектів, формули та бренду ;)
Це дуже приємний та легкий у нанесенні, ніжний крем, який звоЧитати далі
Диво!Мені 50 років. У мене комбінована шкіра, і з молодості у мене серйозна проблема з себореєю на обличчі, схильність до запалень, а також чутлива шкіра (божевільно!).
Косметика цієї лінійки маєЧитати далі
Обов'язковоНаша сироватка з бета-глюканом – це незамінний засіб для сухої та чутливої шкіри. Вона забезпечує значне зволоження, заспокоює та робить шкіру здоровішою, не надаючи їй відчуття важкості.
Ідеальне, швидке рішення щодо догляду за шкірою обличчяДуже зручні тонер-педи просто протираєш обличчя після вмивання.
Пед добре очищає, і шкіра стає гладкою та зволоженою.
У комплекті є пінцет, що зручно та гігієнічно
ТонерЯ наношу кілька шарів і даю йому висохнути. Завдяки своїй водянистій консистенції він легко вбирається і не залишає липкого сліду на шкірі. Має дуже приємний аромат і ефект, підходить як дляЧитати далі
ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!