Масло для губ A'pieuНайкраще масло, яке я коли-небудь їв. Чудово зволожує, не липне, залишає гарну поверхню на губах. Тричі так! Додатковою перевагою є великий аплікатор
Задовільний ефектМені дуже подобається аромат; я використовую його щодня, хоча не думаю, що він тримається дуже довго. Він не подразнює шкіру голови, і загалом я б купила його ще раз.
Один з моїх улюблених Рекомендую, особливо при зміні кольору шкіри! Він чудово їх освітлює та чудово зволожує. Має ніжну консистенцію та швидко вбирається. Рекомендую всім серцем!
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
Світло-кремовийЗагалом я задоволена цим кремом, він легкий і ідеально підходить для теплого клімату, має інтенсивний аромат, хоча він освіжає, але я віддаю перевагу кремам без запаху або з ніжним ароматом.Читати далі
ПристойнийКупила цей шампунь, тому що мого давно не було в наявності. Як на мене, шампунь нічого подібного не робить, навпаки, відчуваю, що він сильно пересушує волосся. Має малиновий запах, але на ньЧитати далі
Масло для губ A'pieuНайкраще масло, яке я коли-небудь їв. Чудово зволожує, не липне, залишає гарну поверхню на губах. Тричі так! Додатковою перевагою є великий аплікатор