Я люблю тебеЗ того, що я бачила в TikTok та інших соціальних мережах, я очікувала, що він нічого не зробить, оскільки багато хто каже, що він «як вода». На мою думку, тонік може й не мати густої консистЧитати далі
ДумкаЧудовий засіб для очищення обличчя! Я вже спробувала його кілька разів і вже шкодую, що замовила ще один. Думала, що цей буде занадто дорогим, але ціна для такого розміру просто фантастична.Читати далі
Це нормальноДуже ефективний, після використання шкіра досить стягнута, єдиний недолік (досить великий для мене) це те, що сильно щипає, якщо потрапляє в очі.
Гарна сироваткаНіжна сироватка. Мені здається, що моя шкіра вже не така червона, тому, мабуть, вона добре спрацювала :) 3 крапель точно достатньо, щоб розподілити по всьому обличчю. Швидко вбирається. ДужеЧитати далі
Найулюбленіший Дуже люблю цей бальзам до демакіяжу..гарно очищає обличчя від макіяжу, має приємний аромат( як на мене пахне цитрусовими) і нових висипів у мене не викликає….тому..супер))
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
Хороша легка сироватка для обличчя Легка, зволожуюча текстура. Добре засвоюється і добре поєднується з іншими засобами догляду. Хороша піпетка. На осінь і зиму я, ймовірно, виберу щось насиченішої консистенції, але влітку, маЧитати далі
Один із найкращих, якими я коли-небудь користувався!Я використовую його як додаткове зволоження поряд з ретинолом або вітаміном С, і це чудово працює. Дуже добре зволожує шкіру, роблячи її м'якою навіть після вмивання гелем.
Відсутність алергЧитати далі
Я люблю тебеЗ того, що я бачила в TikTok та інших соціальних мережах, я очікувала, що він нічого не зробить, оскільки багато хто каже, що він «як вода». На мою думку, тонік може й не мати густої консистЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу