Хороша легка сироватка для обличчя Легка, зволожуюча текстура. Добре засвоюється і добре поєднується з іншими засобами догляду. Хороша піпетка. На осінь і зиму я, ймовірно, виберу щось насиченішої консистенції, але влітку, маЧитати далі
Хороша легка сироватка для обличчя Легка, зволожуюча текстура. Добре засвоюється і добре поєднується з іншими засобами догляду. Хороша піпетка. На осінь і зиму я, ймовірно, виберу щось насиченішої консистенції, але влітку, маЧитати далі