Рекомендую маскуДобре просочується і прилипає, нею можна навіть чистити. Запах ніжний, приємний. Має консистенцію, як молочко для обличчя. Шаблон трохи незручний, але не критичний. Обличчя після маски не лиЧитати далі
СуперЯ отримала цей крем у подарунок, і він чудовий! Він дуже легкий, швидко вбирається, не липкий, приємно зволожує руки та має чудовий аромат. Ідеально підходить для щоденного використання. ;) Читати далі
Молочна пінаЧудовий продукт, без сильного запаху. Він має приємну консистенцію та дуже ефективний; потрібна лише кількість розміром з горошину, і він легко розподіляється по обличчю. Шкіра залишається сЧитати далі
Рекомендую маскуДобре просочується і прилипає, нею можна навіть чистити. Запах ніжний, приємний. Має консистенцію, як молочко для обличчя. Шаблон трохи незручний, але не критичний. Обличчя після маски не лиЧитати далі