Я рекомендуюМені дуже сподобався крем – він дуже легкий, ніжний і без ароматизаторів. Містить пептиди, що є величезним плюсом. Він легко розподіляється по обличчю та залишає ледь помітний блиск.
Я рекомендуюМені дуже сподобався крем – він дуже легкий, ніжний і без ароматизаторів. Містить пептиди, що є величезним плюсом. Він легко розподіляється по обличчю та залишає ледь помітний блиск.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу