СироваткаРекомендую сироватку, вона дуже добре зволожує та заспокоює шкіру обличчя. Ніжний аромат олії чайного дерева у флаконі освіжає, хоча його вже не відчувається на шкірі. Він має злегка гелеподЧитати далі
Чудовий кремКрем зволожує та заспокоює шкіру, не викликаючи подразнення та не закупорюючи пори. Після його використання шкіра виглядає здоровою та сяючою, з ледь помітним сяйвом.
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
ця сироватка врятувала мою шкіру У мене судинна шкіра, і я дуже чутлива, настільки, що коли я використовую занадто слабкі продукти, у мене відразу з’являються сверблячі плями та прищі. Ця сироватка в поєднанні з кремом SoonЧитати далі
Світло-кремовийЗагалом я задоволена цим кремом, він легкий і ідеально підходить для теплого клімату, має інтенсивний аромат, хоча він освіжає, але я віддаю перевагу кремам без запаху або з ніжним ароматом.Читати далі
СироваткаРекомендую сироватку, вона дуже добре зволожує та заспокоює шкіру обличчя. Ніжний аромат олії чайного дерева у флаконі освіжає, хоча його вже не відчувається на шкірі. Він має злегка гелеподЧитати далі