Хороший продуктХороші пластівці, злегка в’яжучі і не такі зволожені флюїдом, як деякі, тим, кому не подобається, що гель капає під очі, я однозначно рекомендую. Вони добре тримаються, я підрізаю кінці нігтЧитати далі
Ніжний для молодихКрем дуже ніжний, не щипає та не викликає алергічних реакцій, що є величезним плюсом. Однак я б не очікувала вау-ефекту, коли справа доходить до видалення темних кіл під очима. Це радше м’якЧитати далі
Хороший продуктХороші пластівці, злегка в’яжучі і не такі зволожені флюїдом, як деякі, тим, кому не подобається, що гель капає під очі, я однозначно рекомендую. Вони добре тримаються, я підрізаю кінці нігтЧитати далі
Ніжний для молодихКрем дуже ніжний, не щипає та не викликає алергічних реакцій, що є величезним плюсом. Однак я б не очікувала вау-ефекту, коли справа доходить до видалення темних кіл під очима. Це радше м’якЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу