Досить гарний зволожуючий крем.Дуже хороший крем! Я знайшла цей продукт випадково після довгих пошуків ідеального зволожуючого крему. Він прийшов у дуже гарній упаковці, а сама баночка напівпрозора. Крем чудово справляєтьЧитати далі
Я рекомендую!Крем чудово пахне, але не залишає жирних слідів на шкірі. Легко вбирається і утворює матовий колір. Однозначно рекомендую для комбінованої шкіри.
Досить гарний зволожуючий крем.Дуже хороший крем! Я знайшла цей продукт випадково після довгих пошуків ідеального зволожуючого крему. Він прийшов у дуже гарній упаковці, а сама баночка напівпрозора. Крем чудово справляєтьЧитати далі