АРLBКрем дуже поживний, краще його наносити на шкіру ввечері, під макіяж зовсім не підходить.
Текстура ніжна, нетральний запах, легко наноситься, добре розподіляється, невеликий розхід.
Якщо викЧитати далі
Для зневодненої та комбінованої шкіри це найкращий крем, легкий та приємнийЦей крем справді чудовий для чутливої/комбінованої шкіри. Мені він дуже подобається; це вже мій другий тюбик (на мою думку, це найкращий доказ того, що цей крем справді хороший). Він має спеЧитати далі
АРLBКрем дуже поживний, краще його наносити на шкіру ввечері, під макіяж зовсім не підходить.
Текстура ніжна, нетральний запах, легко наноситься, добре розподіляється, невеликий розхід.
Якщо викЧитати далі