супер!!Незважаючи на ціну, дуже рекомендую!! Крем ефективний і добре зволожує. Він не має запаху, не забивається - загалом, дуже добре справляється зі своїм завданням :) Дуже рекомендую і буду купуЧитати далі
Вау-ефект!Я в захваті від цього крему, отримала його як пробник і вже замовляю, він дійсно дає описаний ефект, обличчя заспокоєне, зволожене, але не липке, мені навіть не потрібна косметика, що дуже зЧитати далі
супер!!Незважаючи на ціну, дуже рекомендую!! Крем ефективний і добре зволожує. Він не має запаху, не забивається - загалом, дуже добре справляється зі своїм завданням :) Дуже рекомендую і буду купуЧитати далі
Вау-ефект!Я в захваті від цього крему, отримала його як пробник і вже замовляю, він дійсно дає описаний ефект, обличчя заспокоєне, зволожене, але не липке, мені навіть не потрібна косметика, що дуже зЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу