Зволожує і заспокоюєКрем має приємну легку консистенцію. Гарно вбирається і не залишає липкого шару. Швидше без запаху. Шкіра після нього м'яка і зволожена. Я відчуваю, що він заспокоює запалення та прищі. рекоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу