KremКупила перший раз, і дуже задоволена. Обʼєм крему достатньо великий, вистачить на довго. Текстура легка, але дуже добре зволожує і не залишає «липкого» відчуття. Маю жирний тип шкіри, тому дЧитати далі
Гарний кремВін заспокоює та зволожує, легший за звичайний крем, але густіший за гель-крем. У теплі місяці залишає на обличчі легку блискучу плівку, тому більше підходить для холодніших місяців року. У Читати далі
KremКупила перший раз, і дуже задоволена. Обʼєм крему достатньо великий, вистачить на довго. Текстура легка, але дуже добре зволожує і не залишає «липкого» відчуття. Маю жирний тип шкіри, тому дЧитати далі
Гарний кремВін заспокоює та зволожує, легший за звичайний крем, але густіший за гель-крем. У теплі місяці залишає на обличчі легку блискучу плівку, тому більше підходить для холодніших місяців року. У Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу