Крем гельПишу відгук від отриманого пробника Це гельова текстура, дуже жирна, ніжно блакитна, без запаху. При нанесенні мені не сподобалося, але коли він увібрався або підсох, то шкіра стала приємна Читати далі
Крем гельПишу відгук від отриманого пробника Це гельова текстура, дуже жирна, ніжно блакитна, без запаху. При нанесенні мені не сподобалося, але коли він увібрався або підсох, то шкіра стала приємна Читати далі