Дуже гарний крем!Купувала цей крем вперше і він мені дуже сподобався! (Прикріплене фото повністю використаної баночки тому доказ 😁). Він має чудовий склад , приємну не рідку, але й не густу кремову структурЧитати далі
Чудово підходить для жирної шкіриУ мене дуже жирна шкіра, і з усіх кремів, які я тестувала під макіяж, цей мені підходить найкраще. Я вже використала близько трьох тюбиків. Він не обтяжує мене тональним кремом, що зі мною чЧитати далі
Насичений, поживний кремЯ вперше використовую капсульний крем і дуже приємно здивована. Крем насичений, і ви можете регулювати його консистенцію, дозуючи гель. Аромат досить інтенсивний, що я вважаю чудовим. ВранціЧитати далі
ФеноменальнийФантастичний, насичений крем, який залишає неймовірно зволожуючий шар на шкірі, швидко поглинається та чудово підходить під макіяж. Відтепер це мій улюблений денний та нічний крем!
ДумкаУ мене жирна шкіра, але я обожнюю креми з такою консистенцією. Я встигла спробувати лише пробник, але я в захваті! Крем неймовірно легкий, пухнастий і залишає шовковисте покриття на шкірі.
Гарний та легкий, АЛЕГарний, легкий крем, але він точно НЕ ЗВОЛОЖУЄ, можна використовувати на шкірі як перший шар, але обов'язково слід зверху нанести зволожувальний крем, принаймні в мене так.
дуже гарнийМені подобається цей крем - у нього дуже приємна текстура, оксамитова та гладенька, добре зволожує і загалом жодних небажаних реакцій чи чогось такого, тому я куплю його знову.
Дуже гарний крем!Купувала цей крем вперше і він мені дуже сподобався! (Прикріплене фото повністю використаної баночки тому доказ 😁). Він має чудовий склад , приємну не рідку, але й не густу кремову структурЧитати далі