Світло-кремовийЗагалом я задоволена цим кремом, він легкий і ідеально підходить для теплого клімату, має інтенсивний аромат, хоча він освіжає, але я віддаю перевагу кремам без запаху або з ніжним ароматом.Читати далі
ВершкиЦей крем найкращий з усіх, що я коли-небудь використовувала. Він чудово зволожує та довго тримається. Це моя найкраща інвестиція у здорову шкіру.
Диво, яке заспокоює та зволожує 🤩Я була чесно кажучи здивована цим кремом. Незважаючи на легку консистенцію, він чудово утримує вологу. Я використовую його у своєму звичайному догляді за шкірою обличчя, чергуючи із сироваткЧитати далі
Чудовий кремКрем зволожує та заспокоює шкіру, не викликаючи подразнення та не закупорюючи пори. Після його використання шкіра виглядає здоровою та сяючою, з ледь помітним сяйвом.
Чудовий кремОдин з найкращих кремів, у мене шкіра, схильна до акне, купила на пробу, і він чудовий, не закупорює пори, консистенція легка, ідеально підходить під макіяж.
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
Світло-кремовийЗагалом я задоволена цим кремом, він легкий і ідеально підходить для теплого клімату, має інтенсивний аромат, хоча він освіжає, але я віддаю перевагу кремам без запаху або з ніжним ароматом.Читати далі