супер!!Незважаючи на ціну, дуже рекомендую!! Крем ефективний і добре зволожує. Він не має запаху, не забивається - загалом, дуже добре справляється зі своїм завданням :) Дуже рекомендую і буду купуЧитати далі
Чудово підходить для жирної шкіриУ мене дуже жирна шкіра, і з усіх кремів, які я тестувала під макіяж, цей мені підходить найкраще. Я вже використала близько трьох тюбиків. Він не обтяжує мене тональним кремом, що зі мною чЧитати далі
😊Дуже хороший крем, має приємну консистенцію і ненав'язливий аромат, відчувається приємно на шкірі.
Рекомендую спробувати цей засіб, підходить для жирної та проблемної шкіри 🥰
КудуууЯ ніколи не користувалася кремом такої консистенції. Він добре працює як вночі, так і вдень. Моя шкіра після нього така м'яка, гладенька та сяюча, це неймовірно!
ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
Крем - відкриттяЦей крем – справжня знахідка! 💧 Легка, швидко вбирається формула, яка не закупорює пори та чудово підходить під макіяж. Користуюся ним вже тиждень, вранці та ввечері – шкіра зволожена, заспЧитати далі
Один з моїх улюблених Рекомендую, особливо при зміні кольору шкіри! Він чудово їх освітлює та чудово зволожує. Має ніжну консистенцію та швидко вбирається. Рекомендую всім серцем!
Дуже зволожуючий і легкий.Він заспокоює, легкий під макіяж, зволожує і зволожує, але без жирного ефекту, не залишається важким від важких інгредієнтів. Освіжає і робить колір обличчя сяючим. Щоденний догляд.
Чудовий зволожуючий кремЦе моя друга упаковка, крем дуже ефективний. Залишає легку білу плівку, яка швидко вбирається та залишає шкіру зволоженою протягом усього дня. Довго шукала крем, який не викличе алергії, печЧитати далі
супер!!Незважаючи на ціну, дуже рекомендую!! Крем ефективний і добре зволожує. Він не має запаху, не забивається - загалом, дуже добре справляється зі своїм завданням :) Дуже рекомендую і буду купуЧитати далі