Крем, який я шукала.У мене жирна шкіра, і я зазвичай не люблю креми, але цей – незамінний. Я в захваті від цього продукту; замовляю його вже вдруге. Крем справді виправдовує свою назву – він не збирається в груЧитати далі
ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
Крем, який я шукала.У мене жирна шкіра, і я зазвичай не люблю креми, але цей – незамінний. Я в захваті від цього продукту; замовляю його вже вдруге. Крем справді виправдовує свою назву – він не збирається в груЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу