Крем Mayo BifidaДуже задоволена покупкою, користуюся кремом + сироваткою з цієї серії, крем добре зволожує
швидко вбирається. Колір обличчя виглядає набагато краще. Найголовніше – композиція, це сенсаційно.Читати далі
Прекрасний кремЯ дуже задоволена кремом, гарно зволожує, шкіра після нього така насичена. Мені підійшов, але я ним користуюся на ніч, бо у догляді є адопален, який сушить шкіру. Тому на літній період він мЧитати далі
супер!!Незважаючи на ціну, дуже рекомендую!! Крем ефективний і добре зволожує. Він не має запаху, не забивається - загалом, дуже добре справляється зі своїм завданням :) Дуже рекомендую і буду купуЧитати далі
Крем Mayo BifidaДуже задоволена покупкою, користуюся кремом + сироваткою з цієї серії, крем добре зволожує
швидко вбирається. Колір обличчя виглядає набагато краще. Найголовніше – композиція, це сенсаційно.Читати далі