ІдеальнийКрем липкий, дає відчуття живлення, але не обтяжує і не створює шару.Зволожує, але куплю на повний обсяг! Ідеально підходить для осені та зими.
дуже гарнийМені подобається цей крем - у нього дуже приємна текстура, оксамитова та гладенька, добре зволожує і загалом жодних небажаних реакцій чи чогось такого, тому я куплю його знову.
Я рекомендуюЧудовий гель. Користуюся ним уже два місяці і купую другу пляшечку. Він швидко вбирається, заспокоює подразнення, не закупорює пори і може використовуватися під макіяж. Шкіра м’яка та пружнаЧитати далі
«ніжний воїн» у боротьбі зі зморшкамиДля мене крем Missha Time Revolution Retinol 500 Shot – це «ніжний воїн» у боротьбі зі зморшками. Він містить ретинол, але оточений безліччю ферментів, керамідів та поживних речовин, тому неЧитати далі
Крем для обличчяЦе приємний, легкий крем з консистенцією, якої я ніколи раніше не бачила, і він мені подобається. Він легко розподіляється та швидко вбирається. Після використання моя шкіра трохи липка (алеЧитати далі
Зволожуючий кремЦе справді дуже хороший продукт, безперечно вартий рекомендації. Консистенція трохи густіша, але не думайте, що вона такою і залишається... Він чарівним чином «тане» на обличчі, практично віЧитати далі
ІдеальнийКрем липкий, дає відчуття живлення, але не обтяжує і не створює шару.Зволожує, але куплю на повний обсяг! Ідеально підходить для осені та зими.
дуже гарнийМені подобається цей крем - у нього дуже приємна текстура, оксамитова та гладенька, добре зволожує і загалом жодних небажаних реакцій чи чогось такого, тому я куплю його знову.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу