Чудовий кремДуже легка та приємна консистенція. Швидко вбирається та не залишає липкого блиску. Добре підходить як основа під макіяж як вдень, так і вночі.
ДумкаУ мене жирна шкіра, але я обожнюю креми з такою консистенцією. Я встигла спробувати лише пробник, але я в захваті! Крем неймовірно легкий, пухнастий і залишає шовковисте покриття на шкірі.
Чудовий кремДуже легка та приємна консистенція. Швидко вбирається та не залишає липкого блиску. Добре підходить як основа під макіяж як вдень, так і вночі.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу