Чудова емульсіяУ мене суха шкіра. Я шукав щось зволожуюче та легке. Емульсія чудова! Чудово зволожує, не забивається і не липне. Пахне дуже приємно! я рекомендую
Диво!Мені 50 років. У мене комбінована шкіра, і з молодості у мене серйозна проблема з себореєю на обличчі, схильність до запалень, а також чутлива шкіра (божевільно!).
Косметика цієї лінійки маєЧитати далі
Ідеальне, швидке рішення щодо догляду за шкірою обличчяДуже зручні тонер-педи просто протираєш обличчя після вмивання.
Пед добре очищає, і шкіра стає гладкою та зволоженою.
У комплекті є пінцет, що зручно та гігієнічно
Пінка для глибокого очищення пор AnuaЗасіб чудово очищає шкіру, залишаючи її гладенькою та не подразненою, підходить для проблемної та нормальної шкіри, рекомендую!
ФрудіяДуже гарна тканинна маска. Має приємний, ніжний і ледь помітний аромат. Матеріал м’який, а сама маска трохи більша за розміром, що зрозуміло, оскільки вона корейська і трохи ширша за стандарЧитати далі
рекомендуюОднозначно рекомендую, маска має дуже приємну гелеву консистенцію, освіжає та пом'якшує шкіру. Якщо ви не любитель в’яжучих глиняних масок, гелева з ніацинамідом підійде ідеально. Як видно нЧитати далі
Чудовий крем-гельКрем-гель відмінний. Я вперше отримав його як зразок, і я відчуваю і бачу ефект від нього навіть після 1 використання, тому я вирішив купити продукт. Хоч і дорого, але моїй шкірі підходить. Читати далі
Повністю очистив мої прищіЯ вже люблю цей продукт. Я використовую його через день увечері протягом місяця, і я бачу видиме зменшення розміру пор, а мої прищі повністю зникли. Я вже використовую тонік із саліциловою кЧитати далі
Чудова маскаДуже рекомендую, у мене дуже чутлива шкіра, ця маска мене не дратувала, навпаки, завдяки їй шкіра стала більш світлою та гладкою. я рекомендую
Чудова емульсіяУ мене суха шкіра. Я шукав щось зволожуюче та легке. Емульсія чудова! Чудово зволожує, не забивається і не липне. Пахне дуже приємно! я рекомендую