Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
Диво!Мені 50 років. У мене комбінована шкіра, і з молодості у мене серйозна проблема з себореєю на обличчі, схильність до запалень, а також чутлива шкіра (божевільно!).
Косметика цієї лінійки маєЧитати далі
Ідеальне, швидке рішення щодо догляду за шкірою обличчяДуже зручні тонер-педи просто протираєш обличчя після вмивання.
Пед добре очищає, і шкіра стає гладкою та зволоженою.
У комплекті є пінцет, що зручно та гігієнічно
Маска тварини зі шкіри 79Добре лягає на обличчя, інтенсивно зволожуючи та освітлюючи шкіру. Після використання колір обличчя виглядає свіжішим та відпочилішим. Ідеально підходить для швидкого догляду за шкірою.
Найкраще від акнеУ моєї доньки акне, і вона сказала, що не уявляє собі життя без нього. Прищі та почервоніння зникли. Шкода, що вона не дозволила мені опублікувати фото "до" і "після", але це її право. Для пЧитати далі
МЕГАЯ вже не уявляю собі догляд за шкірою без нього. Консистенція легка, водяниста, але трохи гелеподібна (?). Я також використовую його на сідницях, і він допомагає боротися з висипаннями :)
БілийЦе, мабуть, моя третя упаковка, не думаю, що вона найкраща на ринку, але я використовую її, бо вона трохи освітлює акне. Тож, якщо хтось не хоче щось відбілююче, я не рекомендую її, але вонаЧитати далі
Дуже рекомендую!Косметика виправдала всі мої очікування – чудова консистенція, швидке вбирання та видимий ефект вже після кількох застосувань. Обов'язково куплю знову!