Дуже рекомендую!Косметика виправдала всі мої очікування – чудова консистенція, швидке вбирання та видимий ефект вже після кількох застосувань. Обов'язково куплю знову!
Ніжний для чутливої шкіриЦе дуже приємний тонік. Я люблю використовувати його після очищення обличчя. Він має дуже водянисту та легку консистенцію і є чудовою основою, яку шкіра поглинає, як губка. Мені особливо подЧитати далі
Суха шкіраЯ вже використала другий тюбик. Він дуже ефективний і глибоко очищає. Будьте обережні із сухою шкірою та зволожуйте її одразу після вмивання, оскільки вона може сушити шкіру.
Вони виявилися нормальноВони виконують свою функцію, особисто я віддаю перевагу VT cosmetics/ Mizon/ COSRX через їхню більшу ефективність та співвідношення ціни та якості.
Поглинальність 100%Не знаю, чи це моя шкіра, чи крем. Гадаю, справа в останньому, бо поки що мало які засоби так швидко вбиралися, але при цьому відчувалися так, ніби їх уже нанесли. Він не залишає жирного блиЧитати далі
Це вимагає терпіння – але воно того варте!Мій перший досвід використання цього продукту мене мало не відштовхнув. Гель густий і нелегко розподіляється. Потрібно дати час, щоб ніжно помасажувати його обличчя, щоб перетворити його з лЧитати далі
Найкраще від акнеУ моєї доньки акне, і вона сказала, що не уявляє собі життя без нього. Прищі та почервоніння зникли. Шкода, що вона не дозволила мені опублікувати фото "до" і "після", але це її право. Для пЧитати далі
Дуже хороший пілінгЦе дуже хороший скраб. Він має дрібні гранули, які відлущують суху шкіру та очищають пори. Моя шкіра після нього не страждає. Я завжди купую кілька пакетиків, коли роблю покупки в інтернеті,Читати далі
ВершкиКрем дуже легкий, більше схожий на сироватку. Після його використання вам захочеться нанести щось інше, бо він не забезпечує достатнього зволоження. Мені більше сподобався крем з чорним равлЧитати далі
БілийЦе, мабуть, моя третя упаковка, не думаю, що вона найкраща на ринку, але я використовую її, бо вона трохи освітлює акне. Тож, якщо хтось не хоче щось відбілююче, я не рекомендую її, але вонаЧитати далі
Дуже рекомендую!Косметика виправдала всі мої очікування – чудова консистенція, швидке вбирання та видимий ефект вже після кількох застосувань. Обов'язково куплю знову!
Ніжний для чутливої шкіриЦе дуже приємний тонік. Я люблю використовувати його після очищення обличчя. Він має дуже водянисту та легку консистенцію і є чудовою основою, яку шкіра поглинає, як губка. Мені особливо подЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу