Дуже добреМені сироватка чудово підходить. Немає дратівливого запаху. Він легкий і робить мою шкіру гладкою та готовою до наступних кроків у макіяжі. У мене є мініатюрна версія, яка ідеально підходитьЧитати далі
Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
Суха шкіраЯ вже використала другий тюбик. Він дуже ефективний і глибоко очищає. Будьте обережні із сухою шкірою та зволожуйте її одразу після вмивання, оскільки вона може сушити шкіру.
Ідеальне, швидке рішення щодо догляду за шкірою обличчяДуже зручні тонер-педи просто протираєш обличчя після вмивання.
Пед добре очищає, і шкіра стає гладкою та зволоженою.
У комплекті є пінцет, що зручно та гігієнічно
ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
Маска тварини зі шкіри 79Добре лягає на обличчя, інтенсивно зволожуючи та освітлюючи шкіру. Після використання колір обличчя виглядає свіжішим та відпочилішим. Ідеально підходить для швидкого догляду за шкірою.
Це вимагає терпіння – але воно того варте!Мій перший досвід використання цього продукту мене мало не відштовхнув. Гель густий і нелегко розподіляється. Потрібно дати час, щоб ніжно помасажувати його обличчя, щоб перетворити його з лЧитати далі
Найкраще від акнеУ моєї доньки акне, і вона сказала, що не уявляє собі життя без нього. Прищі та почервоніння зникли. Шкода, що вона не дозволила мені опублікувати фото "до" і "після", але це її право. Для пЧитати далі
МЕГАЯ вже не уявляю собі догляд за шкірою без нього. Консистенція легка, водяниста, але трохи гелеподібна (?). Я також використовую його на сідницях, і він допомагає боротися з висипаннями :)
Дуже хороший пілінгЦе дуже хороший скраб. Він має дрібні гранули, які відлущують суху шкіру та очищають пори. Моя шкіра після нього не страждає. Я завжди купую кілька пакетиків, коли роблю покупки в інтернеті,Читати далі
Дуже рекомендую!Косметика виправдала всі мої очікування – чудова консистенція, швидке вбирання та видимий ефект вже після кількох застосувань. Обов'язково куплю знову!
Дуже добреМені сироватка чудово підходить. Немає дратівливого запаху. Він легкий і робить мою шкіру гладкою та готовою до наступних кроків у макіяжі. У мене є мініатюрна версія, яка ідеально підходитьЧитати далі