Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
Диво!Мені 50 років. У мене комбінована шкіра, і з молодості у мене серйозна проблема з себореєю на обличчі, схильність до запалень, а також чутлива шкіра (божевільно!).
Косметика цієї лінійки маєЧитати далі
Ідеальне, швидке рішення щодо догляду за шкірою обличчяДуже зручні тонер-педи просто протираєш обличчя після вмивання.
Пед добре очищає, і шкіра стає гладкою та зволоженою.
У комплекті є пінцет, що зручно та гігієнічно
Поглинальність 100%Не знаю, чи це моя шкіра, чи крем. Гадаю, справа в останньому, бо поки що мало які засоби так швидко вбиралися, але при цьому відчувалися так, ніби їх уже нанесли. Він не залишає жирного блиЧитати далі
Це вимагає терпіння – але воно того варте!Мій перший досвід використання цього продукту мене мало не відштовхнув. Гель густий і нелегко розподіляється. Потрібно дати час, щоб ніжно помасажувати його обличчя, щоб перетворити його з лЧитати далі
БілийЦе, мабуть, моя третя упаковка, не думаю, що вона найкраща на ринку, але я використовую її, бо вона трохи освітлює акне. Тож, якщо хтось не хоче щось відбілююче, я не рекомендую її, але вонаЧитати далі
Дуже рекомендую!Косметика виправдала всі мої очікування – чудова консистенція, швидке вбирання та видимий ефект вже після кількох застосувань. Обов'язково куплю знову!