Дуже гарна сироватка!Чудово працює на сухій шкірі, після нанесення відчуваєшся як ін’єкція вологи. Має приємну консистенцію і майже не має запаху, що добре для чутливих людей.
ВершкиНасичений крем!
У мене дуже суха шкіра обличчя, тому цей крем ідеально підходить для її зволоження, він досить швидко вбирається, принаймні для мене.
Рекомендую 👍Ця маска має коштувати набагато більше, шкіра після неї немов я тільки народилася. Шкіра висвітлюється на очах, вона стає гладкою і наповненою, неодмінно замовлю її ще 👍
Дуже гарна сироватка!Чудово працює на сухій шкірі, після нанесення відчуваєшся як ін’єкція вологи. Має приємну консистенцію і майже не має запаху, що добре для чутливих людей.