Це чудовоЦе одна з тих косметичних засобів, до яких хочеться повертатися знову і знову. Вона добре підходить моїй шкірі, тому я обов'язково куплю її ще раз.
Рекомендую!!Це вже моя друга пляшечка, і вона, мабуть, найкраще свідчить про те, наскільки я люблю цей продукт.
Ця есенція зволожує та заспокоює шкіру, надаючи їй гарного ефекту скляної шкіри без відчуЧитати далі
ДобреНезважаючи на вміст саліцилової кислоти, він не викликав жодного подразнення чи чутливості на моїй шкірі. Він досить добре очищає. Це моє перше враження поки що.
Неймовірно Все так чудово, продукція оригінальна і якісна, а подарункова система і набір пробників в подарунок змушують мене хотіти купувати у вас більше. Дивовижна упакування. Ksisters, дякую, що ви єЧитати далі
ВершкиКрем має дуже приємну консистенцію та добре зволожує. Спочатку я думала, що він буде занадто важким для мене та може викликати висипання, але, на щастя, я помилялася. Крем ніжний, легко розпЧитати далі
Це чудовоЦе одна з тих косметичних засобів, до яких хочеться повертатися знову і знову. Вона добре підходить моїй шкірі, тому я обов'язково куплю її ще раз.