Найкраще від акнеУ моєї доньки акне, і вона сказала, що не уявляє собі життя без нього. Прищі та почервоніння зникли. Шкода, що вона не дозволила мені опублікувати фото "до" і "після", але це її право. Для пЧитати далі
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
Ідеальний тонерІдеальний тонік для комбінованої та жирної шкіри. Не підходить для інших типів шкіри, має матуючий ефект. Приємний запах! Я не знайшов у ньому недоліків.