Чудовий крем-гельКрем-гель відмінний. Я вперше отримав його як зразок, і я відчуваю і бачу ефект від нього навіть після 1 використання, тому я вирішив купити продукт. Хоч і дорого, але моїй шкірі підходить. Читати далі
Диво!Мені 50 років. У мене комбінована шкіра, і з молодості у мене серйозна проблема з себореєю на обличчі, схильність до запалень, а також чутлива шкіра (божевільно!).
Косметика цієї лінійки маєЧитати далі
Ідеальне, швидке рішення щодо догляду за шкірою обличчяДуже зручні тонер-педи просто протираєш обличчя після вмивання.
Пед добре очищає, і шкіра стає гладкою та зволоженою.
У комплекті є пінцет, що зручно та гігієнічно
Маска тварини зі шкіри 79Добре лягає на обличчя, інтенсивно зволожуючи та освітлюючи шкіру. Після використання колір обличчя виглядає свіжішим та відпочилішим. Ідеально підходить для швидкого догляду за шкірою.
МЕГАЯ вже не уявляю собі догляд за шкірою без нього. Консистенція легка, водяниста, але трохи гелеподібна (?). Я також використовую його на сідницях, і він допомагає боротися з висипаннями :)
рекомендуюОднозначно рекомендую, маска має дуже приємну гелеву консистенцію, освіжає та пом'якшує шкіру. Якщо ви не любитель в’яжучих глиняних масок, гелева з ніацинамідом підійде ідеально. Як видно нЧитати далі
Дуже добреМені сироватка чудово підходить. Немає дратівливого запаху. Він легкий і робить мою шкіру гладкою та готовою до наступних кроків у макіяжі. У мене є мініатюрна версія, яка ідеально підходитьЧитати далі
Чудовий крем-гельКрем-гель відмінний. Я вперше отримав його як зразок, і я відчуваю і бачу ефект від нього навіть після 1 використання, тому я вирішив купити продукт. Хоч і дорого, але моїй шкірі підходить. Читати далі