Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
Диво!Мені 50 років. У мене комбінована шкіра, і з молодості у мене серйозна проблема з себореєю на обличчі, схильність до запалень, а також чутлива шкіра (божевільно!).
Косметика цієї лінійки маєЧитати далі
Ідеальне, швидке рішення щодо догляду за шкірою обличчяДуже зручні тонер-педи просто протираєш обличчя після вмивання.
Пед добре очищає, і шкіра стає гладкою та зволоженою.
У комплекті є пінцет, що зручно та гігієнічно
ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
Маска тварини зі шкіри 79Добре лягає на обличчя, інтенсивно зволожуючи та освітлюючи шкіру. Після використання колір обличчя виглядає свіжішим та відпочилішим. Ідеально підходить для швидкого догляду за шкірою.
Поглинальність 100%Не знаю, чи це моя шкіра, чи крем. Гадаю, справа в останньому, бо поки що мало які засоби так швидко вбиралися, але при цьому відчувалися так, ніби їх уже нанесли. Він не залишає жирного блиЧитати далі
Це вимагає терпіння – але воно того варте!Мій перший досвід використання цього продукту мене мало не відштовхнув. Гель густий і нелегко розподіляється. Потрібно дати час, щоб ніжно помасажувати його обличчя, щоб перетворити його з лЧитати далі
МЕГАЯ вже не уявляю собі догляд за шкірою без нього. Консистенція легка, водяниста, але трохи гелеподібна (?). Я також використовую його на сідницях, і він допомагає боротися з висипаннями :)