Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
Поглинальність 100%Не знаю, чи це моя шкіра, чи крем. Гадаю, справа в останньому, бо поки що мало які засоби так швидко вбиралися, але при цьому відчувалися так, ніби їх уже нанесли. Він не залишає жирного блиЧитати далі
Це вимагає терпіння – але воно того варте!Мій перший досвід використання цього продукту мене мало не відштовхнув. Гель густий і нелегко розподіляється. Потрібно дати час, щоб ніжно помасажувати його обличчя, щоб перетворити його з лЧитати далі
Я рекомендуюВажко знайти стабільну сироватку з ретинолом у цьому ціновому діапазоні, тому я планую деякий час залишатися зі SkinLab. Протягом останніх двох років я тестувала різні бренди в різних ціновиЧитати далі
Для забрудненої ніжної шкіриУ мене суха шкіра, але схильна до забруднень. Я шукав продукт, який дозволив би мені тримати шкіру під контролем, але не був би таким агресивним, як продукти з кислотою або ретинолом. На щасЧитати далі
Сироватка Дуже хороша гелева сироватка густої злегка жирної консистенції.
чудово зволожує, насичений і дарує шкірі комфорт.
Я використовую його на ніч.
Добре вбирається, не подразнює; не має запаху, Читати далі
Світло-кремовийЗагалом я задоволена цим кремом, він легкий і ідеально підходить для теплого клімату, має інтенсивний аромат, хоча він освіжає, але я віддаю перевагу кремам без запаху або з ніжним ароматом.Читати далі