Czuję poprawę włosów odkąd zaczęłam używać Mam też odżywkę z tej samej firmy i włosy stały się mocniejsze i bardziej odżywione. Są mniej szorstkie, a bardziej napuszone. Jako osoba z mocno wypadającymi włosami mam nadzieję, że pomożeCzytaj więcej
Świetnie. Już kupiłam drugą butelkę!Kupiłam tę odżywkę po raz pierwszy tej zimy i bardzo mi się spodobała. Mam długie, proste, porowate włosy. Odżywka nadaje im blasku i miękkości, nawilża, a do tego ma przyjemny zapach. Fakt,Czytaj więcej
PolecamJestem zachwycona! Dzięki tej odżywce moje włosy stały się niesamowicie miękkie, pełne blasku i dogłębnie nawilżone. Produkt świetnie radzi sobie z plączącymi się kosmykami, ułatwiając rozczCzytaj więcej
Wspaniały szamponSwoją przygodę z tym produktem zaczęłam wtedy, gdy otrzymałam próbkę tego produktu do zakupów- po przetestowaniu przepadłam i musiałam zamówić pełnowartościowy produkt! Szampon ten jest mocnCzytaj więcej
Polecam jeśli włosy szybko przetłuszczają się Po pierwszym użyciu zauważyłam, że włosy jakby skrzypią (gdy są jeszcze mokre). Drugiego dnia włosy były dość czyste, chociaż zazwyczaj na drugi dzień mam tłusty połysk. Jedyny minus — trochCzytaj więcej
Szampon Z natury mam bardzo rzadkie, łamliwe włosy, które dodatkowo szybko się przetłuszczają. Mam nadzieję, że ten produkt będzie dobry, ponieważ szampon tej samej marki, ale z innej serii, był supCzytaj więcej