Zwykły balsamZwykły balsam. Piękne opakowanie. Nie mogę powiedzieć, co bardzo nawilża. Jest to bardziej podstawowa opcja dla tych, którzy nie mają zbyt suchych ust.
Idealny To idealny tonik — ma bardzo przyjemną konsystencję, nie klei się, a skóra po nim jest niezwykle miła w dotyku. Bardzo wygodny dozownik, a dodatkowo przepiękny design. Na 100% kupię go ponowCzytaj więcej
Żelowa konsystencja Krem/żel spełnił moje oczekiwania na poranne nawilżenie. Jest lekki, przyjemny, szybko się wchłania. Zdaje egzamin przy warstwowej pielęgnacji; tj. np. mleczko/tonik, serum i żel, natomiast Czytaj więcej
SuperZamówiłem kombuchę po raz pierwszy i po kilku dniach stosowania mogę z całą pewnością powiedzieć, że bardzo mi smakuje, a w połączeniu ze śmietanką jest po prostu rewelacyjna.
Zwykły balsamZwykły balsam. Piękne opakowanie. Nie mogę powiedzieć, co bardzo nawilża. Jest to bardziej podstawowa opcja dla tych, którzy nie mają zbyt suchych ust.
Idealny To idealny tonik — ma bardzo przyjemną konsystencję, nie klei się, a skóra po nim jest niezwykle miła w dotyku. Bardzo wygodny dozownik, a dodatkowo przepiękny design. Na 100% kupię go ponowCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.