Polecam Bardzo mi się podoba ten toner. Mam skórę mieszaną, jednak zimą potrzebuję dodatkowego nawodnienia i pielęgnacji. Ten toner daje z tym rady na 100%. Toner ma dużą pojemność, ale jest bardzo Czytaj więcej
PolecamDobrze się pieni i skutecznie oczyszcza skórę. Używałam aż do całkowitego spienienia. Po użyciu pozostawia uczucie idealnej czystości! Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
OpiniaOstatnio zamówiłam kilka produktów w tym sklepie i wszystko mi się spodobało. Dostałam prezenty do zamówienia, jestem zachwycona i mogę polecić ten sklep.
Polecam Bardzo mi się podoba ten toner. Mam skórę mieszaną, jednak zimą potrzebuję dodatkowego nawodnienia i pielęgnacji. Ten toner daje z tym rady na 100%. Toner ma dużą pojemność, ale jest bardzo Czytaj więcej