Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
Idealny To idealny tonik — ma bardzo przyjemną konsystencję, nie klei się, a skóra po nim jest niezwykle miła w dotyku. Bardzo wygodny dozownik, a dodatkowo przepiękny design. Na 100% kupię go ponowCzytaj więcej
SuperLekka, szybko wchłaniająca się serum, które intensywnie nawilża i odżywia skórę. Pomaga poprawić jej elastyczność, wygładza oraz nadaje zdrowy wygląd. Idealne do codziennej pielęgnacji.
Delikatne ukojenie - super serumŚwietne serum. Kupiłam całe opakowanie po wypróbowania próbki. Delikatne ale bardzo skuteczne. Zmniejsza pory i genialnie zmniejsza i łagodzi stany zapalne. Skórą jest jednolita i miękka. UżCzytaj więcej
Żelowa konsystencja Krem/żel spełnił moje oczekiwania na poranne nawilżenie. Jest lekki, przyjemny, szybko się wchłania. Zdaje egzamin przy warstwowej pielęgnacji; tj. np. mleczko/tonik, serum i żel, natomiast Czytaj więcej
👍Dostałam próbkę w prezencie wraz z zamówieniem. Bardzo spodobało mi się, jak krem się czuje na skórze i jak pozostawia efekt końcowy. Nie ma ostrego aromatu, pachnie bardzo lekko i przyjemniCzytaj więcej
Spf na codzień? Yeees!!! Konsystencja jest lekka, krem nie pozostawia tłustego filmu. Szybko się wchłania, ale mimo to zapewnia wystarczające nawilżenie dla mojej cery mieszanej. Dobrze sprawdza się pod podkład lub Czytaj więcej
Esencja Naprawdę polecam, delikatnie pachnie, fajnie nawilża, szybko się wchłania, daje fajny glow I delikatnie złuszcza dzięki kwasowi salicylowemu, naprawdę polecam
Polecam z całego serducha Na Ksisters trafiłam niedawno 😏 bez wachania zamówiłam pierwsza paczkę 😏 ku mojemu zdziwieniu do paczki dostałam sporo próbek innych kosmetyków 😻 w mojej paczce znalazł się krem pod oczy Czytaj więcej
SuperZamówiłem kombuchę po raz pierwszy i po kilku dniach stosowania mogę z całą pewnością powiedzieć, że bardzo mi smakuje, a w połączeniu ze śmietanką jest po prostu rewelacyjna.
Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.