Bardzo przyjemny krem do twarzy.Mogę szczerze powiedzieć, że ten krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył 😊
Ma świetną konsystencję - lekki, dobrze się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Już po nałożeniu skórCzytaj więcej
Bardzo przyjemny krem do twarzy.Mogę szczerze powiedzieć, że ten krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył 😊
Ma świetną konsystencję - lekki, dobrze się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Już po nałożeniu skórCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.