Mile milutkieŚwietne płatki - nawilżają, uspokajają skórę, wzmacniają barierę - ekstra! Mam jedno ale - ludzie pisali, że są "mocno nasączone" i tu się nie zgodzę. Inne płatki jakie miałam były dużo mocnCzytaj więcej
Bardzo przyjemny krem do twarzy.Mogę szczerze powiedzieć, że ten krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył 😊
Ma świetną konsystencję - lekki, dobrze się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Już po nałożeniu skórCzytaj więcej
SuperlekkiKrem ma lekką konsystencję, dobrze nawilża i łatwo się rozprowadza na skórze, nie pozostawia białego filmu, a po nałożeniu nadaje skórze delikatny blask. Bardzo mi się ten krem spodobał. KupCzytaj więcej
ocenaUwielbiam maski w płachcie. Ta z Numbuzin"9" jest moim faworytem. Nawilża, wygładza i ujędrnia. Bardzo dużo esencji w środku która przyda się do wklepania po.
Przesyłka przychodzi dobrze zaCzytaj więcej
Rewelacja!! Jestem bardzo zadowolona z tych płatków!!! A jaki ciekawy kolor 🫣👌. Dla mnie ( mam skórą tłustą) i dla syna ( ma trądziki) jest rewelacyjnie!!! Polecam!!!
Mile milutkieŚwietne płatki - nawilżają, uspokajają skórę, wzmacniają barierę - ekstra! Mam jedno ale - ludzie pisali, że są "mocno nasączone" i tu się nie zgodzę. Inne płatki jakie miałam były dużo mocnCzytaj więcej