ocenaUwielbiam maski w płachcie. Ta z Numbuzin"9" jest moim faworytem. Nawilża, wygładza i ujędrnia. Bardzo dużo esencji w środku która przyda się do wklepania po.
Przesyłka przychodzi dobrze zaCzytaj więcej
Najlepsza ❤️To moje kolejne opakowanie i stwierdzam że to najlepsza esencja którą miałam naprawia skórę niweluje zmarszczki piękne wygładza i nawilża ❤️❤️
ocenaUwielbiam maski w płachcie. Ta z Numbuzin"9" jest moim faworytem. Nawilża, wygładza i ujędrnia. Bardzo dużo esencji w środku która przyda się do wklepania po.
Przesyłka przychodzi dobrze zaCzytaj więcej
Najlepsza ❤️To moje kolejne opakowanie i stwierdzam że to najlepsza esencja którą miałam naprawia skórę niweluje zmarszczki piękne wygładza i nawilża ❤️❤️
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.