Rewelacja!! Jestem bardzo zadowolona z tych płatków!!! A jaki ciekawy kolor 🫣👌. Dla mnie ( mam skórą tłustą) i dla syna ( ma trądziki) jest rewelacyjnie!!! Polecam!!!
Najlepsza ❤️To moje kolejne opakowanie i stwierdzam że to najlepsza esencja którą miałam naprawia skórę niweluje zmarszczki piękne wygładza i nawilża ❤️❤️
SuperlekkiKrem ma lekką konsystencję, dobrze nawilża i łatwo się rozprowadza na skórze, nie pozostawia białego filmu, a po nałożeniu nadaje skórze delikatny blask. Bardzo mi się ten krem spodobał. KupCzytaj więcej
Krem lekkiej konsystencji Mój najlepszy i ulubiony krem ze wszystkich! Daje 100% blasku Skóra po aplikacji jest elastyczna, nawilżona i odżywiona. Jest to krem, który zawsze będzie w mojej rutynie pielęgnacyjnej, aleCzytaj więcej
ocenaUwielbiam maski w płachcie. Ta z Numbuzin"9" jest moim faworytem. Nawilża, wygładza i ujędrnia. Bardzo dużo esencji w środku która przyda się do wklepania po.
Przesyłka przychodzi dobrze zaCzytaj więcej
Rewelacja!! Jestem bardzo zadowolona z tych płatków!!! A jaki ciekawy kolor 🫣👌. Dla mnie ( mam skórą tłustą) i dla syna ( ma trądziki) jest rewelacyjnie!!! Polecam!!!
Najlepsza ❤️To moje kolejne opakowanie i stwierdzam że to najlepsza esencja którą miałam naprawia skórę niweluje zmarszczki piękne wygładza i nawilża ❤️❤️
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.