DobryDostałam ją w prezencie. Opakowanie jest bardzo duże, więc starcza na bardzo długo, a do tego ma pompkę. Używam jej od sierpnia i jeszcze się nie skończyła. Ma przyjemny, lekko słony smak, tCzytaj więcej
Coś innegoTo chyba moja pierwsza koreańska pasta do zębów której używam.
Jest delikatnie żelowa, dokładnie myje zęby. Podoba mi się że nie jest to mocna mięta a przyjemnie łagodna (ale nie czuję kwiaCzytaj więcej
DobryDostałam ją w prezencie. Opakowanie jest bardzo duże, więc starcza na bardzo długo, a do tego ma pompkę. Używam jej od sierpnia i jeszcze się nie skończyła. Ma przyjemny, lekko słony smak, tCzytaj więcej