FajnaKupiłam jako zamiennik esencji że ślimakiem CSORX, której używam czesto do podbicia nawilżenia. Seoul 1988 jest wg mnie fajniejsza - ładniej pachnie (dużo ladniej), jest mniej lepka i chyba Czytaj więcej
PolecamKrem bardzo mi się spodobał – jest bardzo lekki, delikatny i bezzapachowy. Zawiera peptydy, co jest ogromnym plusem. Dobrze się rozprowadza na twarzy i pozostawia na niej delikatny połysk.
FajnaKupiłam jako zamiennik esencji że ślimakiem CSORX, której używam czesto do podbicia nawilżenia. Seoul 1988 jest wg mnie fajniejsza - ładniej pachnie (dużo ladniej), jest mniej lepka i chyba Czytaj więcej
PolecamKrem bardzo mi się spodobał – jest bardzo lekki, delikatny i bezzapachowy. Zawiera peptydy, co jest ogromnym plusem. Dobrze się rozprowadza na twarzy i pozostawia na niej delikatny połysk.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.