FajnaKupiłam jako zamiennik esencji że ślimakiem CSORX, której używam czesto do podbicia nawilżenia. Seoul 1988 jest wg mnie fajniejsza - ładniej pachnie (dużo ladniej), jest mniej lepka i chyba Czytaj więcej
Krem na latoKupiłam ten lekki krem, ponieważ mam tłustą cerę, ale nie sprawdził mi się zimą, bo nawet przy mojej tłustej cerze jest za lekki, nawilża tylko przez pierwsze 10 minut, potem napina skórę i Czytaj więcej
FajnaKupiłam jako zamiennik esencji że ślimakiem CSORX, której używam czesto do podbicia nawilżenia. Seoul 1988 jest wg mnie fajniejsza - ładniej pachnie (dużo ladniej), jest mniej lepka i chyba Czytaj więcej
Krem na latoKupiłam ten lekki krem, ponieważ mam tłustą cerę, ale nie sprawdził mi się zimą, bo nawet przy mojej tłustej cerze jest za lekki, nawilża tylko przez pierwsze 10 minut, potem napina skórę i Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.