Fajny produkt i wydajny produkt!Pozostawia na skórze bardzo fajny, odświeżający zapach. Fajnie się pieni, więc nie trzeba używać go za dużo na raz.
Jestem mega zadowolona.
Fajny lotion do ciałaDostałam próbkę tego produktu i po przetestowaniu mogę śmiało polecić. Ma przyjemną konsystencję, nie lepi się i bardzo dobrze nawilża skórę.
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłoZużyłam całą kostkę - mydełko zdecydowanie działa. Liczba zaskórników zmalała, a nowe nie powstawały. Nie przesuszał skóry. Raczej nie kupię go ponownie, ponieważ żel do mycia tej marki o wiCzytaj więcej
dobry krem o gęstej konsystencjiTo jest bardzo dobry krem do ciała o gęstej konsystencji, który szczególnie dobrze sprawdzi się przy suchej skórze. Mimo swojej treściwej formuły szybko się wchłania i nie pozostawia lepkoścCzytaj więcej
Delikatny żel pod prysznicŻel przyjemny w dotyku, łatwo się rozprowadza. Zapach jest delikatny i nie drażni.
Jestem bardzo zadowolona i myślę, że kupię ponownie!