Fajny produkt i wydajny produkt!Pozostawia na skórze bardzo fajny, odświeżający zapach. Fajnie się pieni, więc nie trzeba używać go za dużo na raz.
Jestem mega zadowolona.
Fajny lotion do ciałaDostałam próbkę tego produktu i po przetestowaniu mogę śmiało polecić. Ma przyjemną konsystencję, nie lepi się i bardzo dobrze nawilża skórę.
Fajny produkt i wydajny produkt!Pozostawia na skórze bardzo fajny, odświeżający zapach. Fajnie się pieni, więc nie trzeba używać go za dużo na raz.
Jestem mega zadowolona.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.